Animacyjni Ulubieńcy – Pan Buźka

Animacyjni Ulubieńcy – Pan Buźka

Kolejny odcinek ANIMACJI ZZA KULIS! Ten odcinek jest wyjątkowy, ponieważ to pierwszy wywiad z serii ANIMACYJNI ULUBIEŃCY. Naszym gościem jest znakomity Bartosz Gembski, czyli sławetny Pan Buźka!

ANIMACYJNI ULUBIEŃCY to cykl wywiadów ze znanymi osobistościami z branży animacji. Dowiadujemy się z nich wielu ciekawostek, wspominamy o zmianach jakie nastąpiły w ciągu kilku lat w branży animacji, oraz zdradzamy swoje plany na przyszłość, a szczególnie plany naszych wspaniałych gości.

Pierwszym gościem cyklu wywiadów jest Bartosz Gembski.

Jego pseudonim artystyczny to Pan Buźka, czyli żółto-zabawna postać znana w środowisku dziecięcym. Jest profesjonalnym magikiem, komikiem, animatorem i konferansjerem. Autor książki ,,Muzyka, Mikrofon, Akcja”, jak i szkolenia o tej samej nazwie.

Z wywiadu dowiecie się jak to się stało, że Bartek został Panem Buźką, dlaczego jego stylizacja jest w kolorze żółtym i od czego zaczynał swoją karierę. Bartek opowiada nam o przebiegu swojej kariery, zdradza przepis na swój animacyjny sukces, dzieli się niezwykle cennymi radami i nam jako pierwszym zdradza swoje plany na nadchodzący rok!

Nie czekaj! Odpalaj odcinek i oglądaj pierwszy wywiad z cyklu ANIMACYJNI ULUBIEŃCY!

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes ds. Niedoskonałe może być doskonałe

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz