Jak być bardziej pewnym siebie? LIVE2 🌟

Jak być bardziej pewnym siebie? LIVE2 🌟

Drugi LIVE, który jest kontynuacją cyklu spotakń na żywo z Dominiką i Martą o nazwie #AnimatorCelebryta. Live’y publikowane są na portalach społecznościowych Facebook i Instagram raz w miesiącu. Podczas każdego spotkania staramy się przekazać wam naszą wiedzę, odpowiadać na wasze pytania oraz przede wszystkim poruszać ważne temataty, które uznawane są niejednokrotnie za tematy tabu.

Podczas naszego drugiego spotkania opowiadałyśmy o pewności siebie. To ważny temat, szczególnie dla osób, które na codzień muszą pracować z ludźmi. Szczególnie w animacji, pewność siebie jest jedną z cech, które powinni posiadać wszyscy animatorzy. Niejednokrotnie spotkałyśmy się z sytuacją, kiedy coś nie szło po naszej myśli i musiałyśm stanąć przed tłumem ludzi, z głową podniesioną wysoko do góry i donośnym głosem wytłymaczyć nowy pomysł, zabaę czy nauczyć tańca. Podczas szkoleń również przemawiamy przekazując Wam naszą wiedzę. Czy kiedy zaczynałyśmy prowadzić szkolenia było łatwo? Nie. Głos się nam trząsł, biała plama w głowie, nie wiedziałyśmy o czym mówimy, a kilkadziesiąt par oczu patrzyło na nas i czegało na wielką dawkę animacyjnej wiedzy.

Teraz jesteśmy już w takim momencie kariery, że pewność siebie włącza się u nas z automatu, więc jesteśmy żywym przykładem na to, że spokojnie tą cechę można w sobie wypracować.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie mamy dla Ciebie rady, to konieczie oglądaj nasz drugi LIVE #AnimatorCelebryta.

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes Doskonałości

Dominika Waksmundzka
Prezes Możliwości

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz