Jak (nie) zrobić płynu do baniek z płynu do naczyń?

Jak (nie) zrobić płynu do baniek z płynu do naczyń?

Kolejny odcinek ANIMACJI ZZA KULIS! Tym razem zrobimy eksperyment i zobaczymy czy da się zrobić płyn do baniek z płynu do naczyń 😆

Jest grupa produktów, które każdy Polak ma w swoim domu lub mieszkaniu. Jednym z takich produktów jest płyn do naczyń.

Przeciętny Janusz i Grażyna mogą więc bez trudu wpaść na pomysł wykorzystania go do stworzenia swojego własnego, darmowego płynu do baniek. Myśl jest kusząca, dzieci nalegają, mama z tatą biorą miskę, wodę, płyn do naczyń, kilka zamieszań łyżką – MAGIA, płyn gotowy. Dzieci z radością wychodzą przed dom, starają się puszczać bańki. Starają, to dobre słowo, ponieważ za dużo baniek z samego płynu się nie naprodukuje. 

Wiemy, bo w najnowszym odcinku Animacji Zza Kulis na własne oczy możecie zobaczyć jaki jest efekt finalny tego eksperymentu. Bańka owszem powstała, ale bardzo szybko pękała.

Wniosek z tego taki, że owszem, można zrobić płyn do baniek z płynu do naczyń, ale trzeba sobie mimo wszystko zadać pytanie: “Czy aby na pewno to jest bezpieczne?”

Czy mieliście kiedyś sytuacje, że podczas kąpieli szampon, który używacie wleciał wam do oka? Czy pamiętacie to pieczenie? Nieprzyjemne wspomnienie, prawda? 

Wyobraźcie sobie moment, w którym to bańka zrobiona z płynu do naczyń rozpryskuje się przed twarzą waszego dziecka, a płyn nieszczęśliwym trafem wpada do jego oka…… no my sobie tego wyobrazić nie potrafimy….

To, czy coś wyjdzie czy nie to jedna sprawa, ale to czy to jest bezpieczne, tym bardziej że bawią się tym wasze dzieci, to drugie.

Myślmy o ich bezpieczeństwie i stosujmy produkty sprawdzone, przetestowane i bezpieczne! A teraz jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze opowiadałyśmy o bańkach mydlanych koniecznie zobaczcie 7 odcinek Animacji Zza Kulis!

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes Doskonałości

Dominika Waksmundzka
Prezes Możliwości

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz