Jak o mało co nie zostałyśmy sprzedane za wielbłąda!

Jak o mało co nie zostałyśmy sprzedane za wielbłąda!

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego taki tytuł nosi nasz PREMIEROWY odcinek #ANIMACJI ZZA KULIS! Odpowiedź jest prosta 🙂 Obie z Dominiką rozpoczynałyśmy swoją przygodę z Hotelową Animacją Czasu Wolnego w krajach arabskich.

Z premierowego odcinka dowiecie się jak miał na imię wielbłąd, za którego o mały włos nie zostałam sprzedana i dlaczego był z niego niezły “BURAK” 😂 Dominika opowie o swoich wojażach i zaawansowanej nauce egipskiego języka angielskiego 🤓 Opowiemy jak długo zajmujemy się animacją czasu wolnego, co nas skłoniło do wyjazdu na animacje, a ponadto zobaczycie nasze ogromne zdolności matematyczne 😂

Jesteście ciekawi jakie jeszcze spotkały nas przygody podczas naszego pierwszego w życiu sezonu animacyjnego i jakie mamy dla was rady?

Nie ma na co czekać! Odpalajcie odcinek i poznacie nasze animacyjne przygody 😃

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes ds. Niedoskonałe może być doskonałe

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz