Jak pokonać strach w animacji? LIVE1🌟

Jak pokonać strach w animacji? LIVE1🌟

Premierowy LIVE rozpoczynający cykl spotakń na żywo z Dominiką i Martą o nazwie #AnimatorCelebryta. Live’y publikowane są na portalach społecznościowych Facebook i Instagram raz w miesiącu. Podczas każdego spotkania staramy się przekazać wam naszą wiedzę, odpowiadać na wasze pytania oraz przede wszystkim poruszać ważne temataty, które uznawane są niejednokrotnie za tematy tabu.

W premierowym live’ie poruszyłyśmy temat, który jest niezwykle istotny przedewszystkim dla młodych adeptów animacji – temat strachu.

Będziemy z Wami całkowicie szczere. Strach nie zniknie. Niestety, jesteśmy tak zaprojektowani przez matkę naturę, że strach jest nieodłączną częścią naszego życia. Czy to jest powód do porzucenia swoich marzeń o wspaniałej karierze animacyjnej? Oczywiście, że nie.  Strachu nie da się na zawsze pozbyć z naszego życia, ale łatwo można go zacząć kontrolować. 

Jeżeli ktoś myśli, że od początku jesteśmy takie pewne siebie, odważne i skore do nowych wyzwań, to przykro mi, ale muszę Was rozczarować. Obie mamy za sobą długą drogę, niezliczone ilości sytuacji, które nauczyły nas panować nad sobą, swoimi emocjami i strachem, który nami kierował.  Jednak mimo to cały czas działami, uczymy się nowych rzeczy, rozwijamy a to powoduje, że strach stał się naszą codziennością. Niejednokrotnie mamy ciężkie chwile, rzeczy nie układają się po naszej myśli, musimy robić coś zupełnie nowego, po raz pierwszy, nie mając o tym pojęcia (np. prowadzenie biznesu to jedna wielka czarna dziura).

Jednak mimo tych wszystkich trudności, cały czas idziemy do przodu, a jeżeli jesteście ciekawi W JAKI SPOSÓB nam się udaje tego dokonać to odpalajcie Live’a i przygotujcie się na ogromną dawkę wiedzy!

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes Doskonałości

Dominika Waksmundzka
Prezes Możliwości

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz