Jak z 25 PLN zacząć zarabiać 1200 PLN za godzinę pracy jako Animator?

Jak z 25 PLN zacząć zarabiać 1200 PLN za godzinę pracy jako Animator?

Na naszym kanale na YouTube pojawił się kolejny odcinek ANIMACJI ZZA KULIS , w którym opowiadamy o zarobkach animatorów, a ponadto podpowiadamy co zrobić aby zarabiać więcej!

A Ty jesteś zadowolony ze swojej stawki za prowadzone animacje? 🤔

Kiedy zaczyna się być animatorem, nie patrzy się na zaproponowaną stawkę. Niejednokrotnie pracuje się pro bono, tylko dlatego, aby zdobyć doświadczenie.
Z czasem jednak chce się w końcu zacząć zarabiać.

Pojawia się jednak jedno podstawowe pytanie - za jaką stawkę? 10 zł na godzinę? 40 zł na godzinę? 90 zł na godzinę?
Odpowiedź jest okropna i nikt kto ją słyszy bądź czyta nie jest przeważnie zadowolony, ponieważ brzmi ona "zależy".

Tak, niestety to wszystko zależy. I teraz pytanie, które zapewne pojawiło się w waszych głowach brzmi "od czego zależy?". Śpieszymy zatem z odpowiedzią.
Stawka za prowadzone animacje jest ustalana na podstawie Twojego doświadczenie, stażu, umiejętności, ilości godzin. Zależy czy pracujesz na swój własny rachunek reprezentując swoją firmę, czy jesteś pracownikiem w agencji/firmie animacyjnej.

Natomiast co ważne, i tą informację zapamiętaj, stawka za godzinę pracy nie powinna być mniejsza niż 25 PLN na godzinę. Czy tak jest, różnie to bywa. My wiemy jedno, dzieje się tak, ponieważ młode ambitne osoby zgadzają się pracować za mniej. Koniec końców wychodzi na to, że niania, której zadaniem jest tylko doglądanie dziecka i granie na telefonie zarabia więcej od osoby, która inwestuje w sprzęt, swój rozwój, różnego rodzaju kursy i prowadzi ciekawe, kreatywne aktywności dla całej grupy dzieci.

Dlatego rada od nas: miej świadomość i szanuj swoją wartość!

A teraz jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dojść do zarobków 1200 PLN na godzinę koniecznie oglądaj nasz najnowszy odcinek Animacji Zza Kulis!

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes Doskonałości

Dominika Waksmundzka
Prezes Możliwości

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz