Kolorowe g*wno, czy niezbędnik Animatora?

Kolorowe g*wno, czy niezbędnik Animatora?

Kolejny odcinek ANIMACJI ZZA KULIS! W tym odcinku opowiemy o chuście animacyjnej, dowiecie się przez kogo została wymyślona, jakie ma zastosowanie i poznacie jej “animacyjną siostrę” 😆

Dowiecie się, czy chusta animacyjna jest znana za granicą, jak często używałyśmy ją na sezonach za granicą i dlaczego mówili wszyscy na nią “kolorowe g*wno” 😂

Nie wiem, czy wiecie, ale chusta animacyjna posiada ogromne walory edukacyjne. Możecie ją wykorzystać podczas zabawy z różnymi grupami wiekowymi, w różnych warunkach pogodowych.

Chusta animacyjna jest bardzo uniwersalna. Możecie ją używać jako pojedynczy przedmiot i wykorzystać np. w zabawach tanecznych, ale kiedy dodacie balony, kolorowe piłki, lub woreczki możecie za jej pomocą przeprowadzić wiele zabaw ruchowych.

Jednak nie oszukujmy się. Zakup 3,5m chusty animacyjnej to niestety nie mały wydatek. Jeżeli jesteś dopiero początkującym animatorem, dopiero zaczynasz swoją przygodę z  animacją i nie masz wystarczających funduszy aby kupić chustę animacyjną KONIECZNIE OGLĄDAJ TEN ODCINEK. Opowiadamy w nim o “siostrze” chusty animacyjnej, która kosztuje o wiele mniej, a za jej pomocą możesz przeprowadzić równie wiele  zabaw, co z chustą animacyjną.

Znasz chustę animacyjną, wiesz że m posiada swoją “animacyjną siostrę” ale czy znasz jej edukacyjny i kreatywny odpowiednik? Odpalaj najnowszy odcinek i dowiedz się jeszcze więcej ciekawych informacji na temat tego wspaniałego polskiego produktu!

Zachęcamy was do śledzenia na bieżąco naszych poczynań, ponieważ w każdym poście, filmiku i artykule znajdziecie cenne porady i wskazówki wynikające przede wszystkim z naszego doświadczenia 🙂

Chcesz wyjechać na sezon wakacyjny do pracy jako Animator Czasu Wolnego?

Dołącz do Agencji Animatorów wypełniając formularz zgłoszeniowy 

Subskrybuj nasz kanał!

Instagram ➜ @ministryofpossibilities

Dominika Instagram ➜ @animator_fitness

Marta Instagram ➜ @mart_ann_san

Facebook ➜ Ministerstwo Możliwości 

Jeżeli podobał się wam artykuł – zajrzyjcie na nasz Fanpage na Facebooku

Marta Kolanko
Prezes ds. Niedoskonałe może być doskonałe

Wszelkie prawa zastrzeżone Ministerstwo Możliwości.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Ministerstwo Możliwości.

Dodaj komentarz