POZNAJCIE MARTĘ I DOMINIKĘ

Stawiając na swój dynamiczny rozwój mentalny i zawodowy, niezależność, asertywność i maksymalną produktywność, postanowiłyśmy w 2019 roku założyć firmę opartą na naszych wartościach i doświadczeniach, którą nazwałyśmy Ministerstwo Możliwości . Nazwa odzwierciedla nasze ambicje, plany i działania, które podejmujemy i będziemy podejmować w najbliższych latach. Kolorami przewodnimi jest czerwień, biel i czerń. Nasze logo to piramidy, symbol rozwoju, których liczba nieprzypadkowo wynosi trzy. Od początku staramy się budować naszą markę na wartościach , które są dla nas ważne i które nas opisują.

Ministerstwo Możliwości

Profesjonalna firma animacyjna, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Naszą misją jest rozwój branży animacji na skalę światową. Realizujemy naszą misję poprzez szkolenia animatorów, tworzenie innowacyjnych programów animacyjnych, controlling animacyjny, zrzeszanie i edukację branży animacyjnej.

Tworzymy Ministerstwo Możliwości dla:

hotelarzy chcących wprowadzić profesjonalny poziom animacji w swoich obiektach,

ambitnych osób , które chcą rozpocząć swoją przygodę w branży i wykonywać najlepszy zawód świata,

branży animacyjnej , która zrzesza animatorów, pedagogów, artystów, kids performerów,  tancerzy, iluzjonistów i innych,

dla wszystkich , którzy chcą wprowadzić aktywny czas wolny organizowany przez profesjonalnych animatorów do swojej oferty.

Marta

Marta Kolanko

Prezes ds. Niedoskonałe może być doskonałe

Zawodowa koordynatorka i organizatorka eventów współpracująca z klientami indywidualnymi oraz  z firmami z Polski i zagranicy. Ekspert z dziedziny Animacji Czasu Wolnego.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Doświadczony HR Manager.

Zawodowa tancerka tańca towarzyskiego, której hobby jest poznawanie nowych stylów tanecznych tj. West Coast Swing, Salsa, Bachata oraz Tango Argentino.

W Ministerstwie Możliwości zajmuje miejsce Prezesa ds. Niedoskonałe może być doskonałe, w skrócie Prezesa Doskonałości.

+48 530 926 521
marta@ministryofpossibilities.com

Dominika

Dominika Waksmundzka

Prezes ds. Niemożliwe jest możliwe

Profesjonalna trenerka Animacji Czasu Wolnego, zdobywającą doświadczenie w Polsce i za granicą. Organizatorka i koordynatorka eventów.

Ukończyła Akademie Młodych Dyplomatów w Warszawie, studia na Uniwersytecie Milano - Bicocca we Włoszech oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Dodatkowo jej pasją jest sport, który uprawia zawodowo jako instruktorka Fitness, realizując się na zajęciach siłowych, funkcjonalnych, tanecznych i mentalnych.

W Ministerstwie Możliwości zajmuje miejsce Prezesa ds. Niemożliwe jest możliwe, w skrócie Prezesa Możliwości.

+48 505 275 187
dominika@ministryofpossibilities.com

Wybierz ofertę idealną dla siebie

POBIERZ ZA DARMO DOSKONAŁĄ LISTĘ PRIORYTETÓW

Planowanie Animacji może być perfekcyjne z naszą listą priorytetów!

Text Title

Add some nice text here.